19 September 2022

Награда за партнерска игра за Емра Куртишова и Мартин Јорданоски

There is no translation available.

Награда за партнерска игра за Емра Куртишова и Мартин Јорданоски, за улогите во претставата ПАЛЕШКА, на 9. Меѓународен фестивал за кукларство во Подгорица, Црна Гора.

FaLang translation system by Faboba

Monthly repertoire

January 2023
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Marketing