Месечен репертоар

plakat-volshabnata.jpgЧетврток, 01 Декември 2022
Волшебната флејта
19:00 часот
Возраст:
plakat-grdoto.jpgПеток, 02 Декември 2022
Во детската соба
19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgСабота, 03 Декември 2022
Црвенкапа
19:00 часот
Возраст:
1dummie_pretstava-screen.jpgСреда, 07 Декември 2022
Едвард Раце Ножици
20:00 часот
Возраст: 14+
oblak_poste_eventr.jpgПеток, 09 Декември 2022
Некој нека ми каже колку сум важен
19:00 часот
Возраст: 6+
lazhesh_melita_poster.jpgСабота, 10 Декември 2022
Лажеш Мелита
19:00 часот
Возраст: 6+
malata_sirena_plakat.jpgЧетврток, 15 Декември 2022
Малата сирена
19:00 часот
Возраст:
1plakati-dummie-TDM.jpgПеток, 16 Декември 2022
Супербајкастично
19:00 часот
Возраст: 6+
macorot-plakat.jpgСабота, 17 Декември 2022
Мачорот во чизми
19:00 часот
Возраст:
1plakati-dummie-TDM.jpgЧетврток, 22 Декември 2022
Палешка
19:00 часот
Возраст:
1dummie_pretstava-screen.jpgПеток, 23 Декември 2022
Том Соер
19:00 часот
Возраст:
crvenkapa-slideset.jpgСабота, 24 Декември 2022
Црвенкапа
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПонеделник, 26 Декември 2022
РОЊА
19:00 часот
Возраст:
ПРЕМИЕРА
giga-mega-bajka-plakat.jpgВторник, 27 Декември 2022
РОЊА
19:00 часот
Возраст:
malata_sirena_plakat.jpgСреда, 28 Декември 2022
Малата сирена
19:00 часот
Возраст:
plakat-pipi.jpgЧетврток, 29 Декември 2022
ТОБИ
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПеток, 30 Декември 2022
Гига Мега Бајка
19:00 часот
Возраст:

Месечен репертоар

01 Декември 2022

FaLang translation system by Faboba

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРНИЦАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник10:00 - 14:00 часот
 • Среда10:00 - 14:00 часот
  и 18:00 - 20:00 часот
  (кога има претстава)
 • Четврток10:00 - 12:30 часот
  и 17:00 - 19:00 часот
 • Петок10:00 - 12:30 часот
  и 17:00 - 19:00 часот
 • Сабота10:00 - 12:30 часот
  и 17:00 - 19:00 часот
 • НеделаНе работи

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

200 денарицена на билет

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

 

ДИРЕКТОР
manager@puppet.com.mk

МАРКЕТИНГ СЛУЖБА
marketing@puppet.com.mk

ПРАВНА СЛУЖБА
hr@puppet.com.mk

СМЕТКОВОДСТВО
finance@puppet.com.mk
znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата