Месечен репертоар

plakat-pipi.jpgСреда, 31 Мај 2023
ТОБИ
00:00 часот
Возраст:
Гостување во Прилеп на фестивалот „Силјан Штркот“
crvenkapa-slideset.jpgЧетврток, 01 Јуни 2023
Црвенкапа
19:00 часот
Возраст:
macorot-plakat.jpgСабота, 03 Јуни 2023
Мачорот во чизми
19:00 часот
Возраст:
pepelaska-plakat.jpgЧетврток, 08 Јуни 2023
Пепелашка
19:00 часот
Возраст:
giga-mega-bajka-plakat.jpgПеток, 09 Јуни 2023
Роња, ќерката на ограбувачот
19:00 часот
Возраст: 6+
1plakati-dummie-TDM.jpgСабота, 10 Јуни 2023
Супербајкастично
19:00 часот
Возраст: 6+
giga-mega-bajka-plakat.jpgПонеделник, 12 Јуни 2023
Роња, ќерката на ограбувачот
00:00 часот
Возраст: 6+
Учество на фестивалот „Војдан Чернодрински“ во Прилеп
oblak_poste_eventr.jpgПеток, 16 Јуни 2023
Некој нека ми каже колку сум важен
19:00 часот
Возраст: 6+
cvetnata-slideset.jpgСабота, 17 Јуни 2023
Цветната улица
19:00 часот
Возраст:
oblak_poste_eventr.jpgСреда, 28 Јуни 2023
Некој нека ми каже колку сум важен
19:00 часот
Возраст: 6+
Во рамките на Скопско Лето

Месечен репертоар

29 Мај 2023
Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
 
 
 
 
 
 
 
8
9
10
11
12
13
14
 
 
 
 
 
 
 
15
16
17
18
19
20
21
 
 
 
 
 
 
 
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
 
 
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 

FaLang translation system by Faboba

Маркетинг

РАБОТНО ВРЕМЕ НА БИЛЕТАРНИЦАТА

 • ПонеделникНе работи
 • Вторник08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)
 • Среда08:30 - 16:00
  (пауза 12:30 - 13:00)

  КОГА ИМА ПРЕТСТАВА
  08:30 - 12:30
  и 18:00 - 20:00
 • Четврток08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Петок08:30 - 12:30
  и 17:00 - 19:00
 • Сабота09:00 - 13:00
  и 17:00 - 19:00
 • НеделаНе работи

ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА

Име и презиме:
E-mail:
Порака

200 денарицена на билет

02.3222.619ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НА БИЛЕТИ И ПРАШАЊА ВО ВРСКА СО ПРОСЛАВА НА РОДЕНДЕНИ
bileti@tdm.mk

071.378.387ОД ВТОРНИК ДО ПЕТОК ОД 12:00 ДО 15:00 ЧАСОТ

ул. Димитрија Чуповски 4,
1000 Скопје,
Република С. Македонија

02.3136.185АДМИНИСТРАЦИЈА
contact@puppet.com.mk

 

ДИРЕКТОР
manager@puppet.com.mk

МАРКЕТИНГ СЛУЖБА
marketing@puppet.com.mk

ПРАВНА СЛУЖБА
hr@puppet.com.mk

СМЕТКОВОДСТВО
finance@puppet.com.mk
znamenca levomasadeca levodeca desnodeca desnoznamenca desno

УСЛОВИ И ПРАВИЛА ЗА ЗАКАЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕН:

 • Откуп на минимум 20 билети по редовна цена
 • Реденденот може да се прослави САМО во денови кога има претстави
  (Четврток, Петок, Сабота или Недела)
 • Роденденот се слави со претставата која е тој ден на репертоар
 • За сите останати информации Ве молиме јавете се на билетарата